Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nový web o mém psaní

Tyto stránky a hlavně tento blog jsem založila ve chvíli, kdy jsem se rozhodla napsat knihu. Po půl roce snažení mě psaní chytlo natolik, že potřebuji místo, kde bych mohla publikovat své literární pokusy. Prvotně jsem vytvořila pouze rubriku Tvůrčí střípky na tomto blogu, ale po prvních záznamech jsem pochopila, že by z tohoto blogu vzniknul guláš nesourodých příspěvků. A to přeci nemůžu dopustit!

Zamyslela jsem se a včera ráno jsem naplánovala, že pro psaní vytvořím další webové stránky. Plán jsem také hned ráno (opravdu ráno, v neděli před sedmou hodinou) začala realizovat. Nevím jestli bych se neměla mírnit. Už mám webovky o mostech, webovky s mými fotkami květin a web, kde si píšu poznámky ke svému celoživotnímu studiu angličtiny. Zvlášť bych zmínila ještě svůj web naturova.cz, kde se věnuji přírodě Ostravy. Takže další?

psací web

Ano! Ani po snídani a obědě mě mé odhodlání neopustilo. Vytvořila jsem další z řady svých webových stránek. Tentokrát to budou stránky o mém psaní. Budu zde zveřejňovat své literární pokusy. Taky něco málo z teorie tvůrčího psaní, kterou se dozvídám v rámci různých kurzů. Vím, že o teorii psaní i radách jak psát toho bylo už napsáno hodně. Radit nikomu nemám v plánu. Spousta opravdových spisovatelů má kvalitní poznámky zveřejněné online. Čerpám z nich. Taky slibuji, že je budu vždy citovat. Ale ráda si dělám věci po svém. Pro správné pochopení toho, co mi sdělují, si to musím napsat sama. Opravdu napsat! Takže tady je odkaz na můj nový web o psaní:

psani.klaara.cz

Zatím tam toho není moc, ale nebojte stránky brzy naplním. Snad tím, co Vás bude bavit nebo zajímat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

58 + = 66