Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Zájmy

V zájmech a koníčcích jsem trošku nestálá a to, co mě bavilo před pár lety, už patří minulosti. Neznamená to však, že se k tomu nemůžu někdy vrátit. Život je plný změn a překvapení. Vždycky musím mít alespoň jeden koníček trošku tvůrčí a nikdy mě určitě nepřestane bavit příroda a cestování.

Pro některé své zájmy jsem vytvořila vlastní stránky a odkazy na ně najdete právě tady.

Tvůrčí psaní je nejaktuálnější z mých koníčků, díky kterému vznikl také blog na těchto mých osobních stránkách. Aby se nemísily literární pokusy se zážitka na jednom blogu, pokusila jsem se jen roztřídit do jednotlivých rubrik. Do rubriky Tvůrčí pokusy budu postupně přidávat svou tvorbu.

cestování – můj erasmus

V roce 2017 jsem prožila neuvěřitelných pět měsíců na erasmu ve španělském městě Jaén. Následující řádky jsou přepis blogu, který jsem pro své blízké doma psala v průběhu svého pobytu.

kytky

Stránky mých fotografií květin z luk, polí a lesů

angličtina

angličtina
Mé celoživotní snažení o zvládnutí anglického jazyka patří určitě mezi mé zájmy. Projevilo se také ve vytvoření stránek se základními gramatickými pravidly a použitelnými frázemi.

akvárium

Jeden z mých koníčků, který je aktuálně u vody, teda v tomto případě spíš na suchu je akvaristika. Zatím jsem měla dvě akvária.