Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Zamilovaná víla

Rozhodla jsem se zúčastnit se výzvy pro spisovatele na Wattpadu, o které jsem psala ve svém posledním loňském příspěvku. Výzva spočívá v napsání dvanácti povídek za rok. Každá z nich má zadané téma.

Ano, počítáte spravně, je začátek pátého měsíce a já jsem teprve u třetí povídky. Můžu se vymluvit na koronavirový stav. Pokud toto vysvětlení vezmete, v příspěvku Nouzový stav podrobněji vysvětluji, proč je pro mě tvůrčí psaní v této nemilé době složitější, než jsem čekala. Přiznávám se bez mučení, že mám měsíc skluz a na konci dubna publikuji teprve březnovou povídku, která se jmenuje Zamilovaná víla. Na druhou stranu je má třetí povídka delší než předchozí dvě a zabrala mi proto také více času. Z důvodu délky ji přikládám pouze jako pdf soubor, který by se vám měl začít zobrazit po kliknutí na obrázek víly pod tímto textem.

Tématicky se tato povídka hodí ke dnešnímu dni, protože už z jejího názvu Zamilovaná víla je patrné, že vás čeká příběh o lásce, která určitě k dnešnímu Prvnímu máji neodmyslitelně patří. Příběh je delší než většina mých předchozích povídek, tak snad alespoň jeho délka omluví mé zpoždění s publikací. Nikdy jsem ještě fantasy příběh nepsala, věřím, že jsem nevybočila ze žánru a udržela se v mezích zadání.
Březnový úkol má znění:


Zamilovaná víla

Zde si můžete přečíst mou březnovo-dubnovo-květnovou povídku:

Zamilovaná víla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *