Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Předsevzetí nebo výzvy?

Před rokem jsem si dala adventní předsevzetí a myslím si, že se mi v uplynulém roce povedlo dodržet. Určitě jsem svůj běh na dlouhou trať zpomalila a snažila jsem se spěchat méně, protože nespěchat vůbec je asi nedosažitelná meta. Pro příští rok jsem se rozhodla nedávat si předsezetí, ale postavila jsem před sebe výzvy.

Spisovatelský oříšek

Spisovatelská výzva 2020

Protože se ráda občas účastním různých výzev, budu se v roce 2020 podílet rovnou na dvou. První z nich zorganizovala autorka Puellainrotis na Wattpadu a spočívá v napsání dvanácti povídek na zadaná témata. Tahle spisovatelská výzva je pro mě tou opravdovou výzvou, protože povídky jsou útvary, které sama příliš ráda nečtu. O to větší je však pro mě lákadlem alespoň si je zkusit napsat. Zatím jsem napsala jednu povídku, kterou si můžete přečíst zde na blogu nebo právě na Wattpadu. V příštím roce jich mám tedy v plánu dvanáct, ale věřím, že psaní těchto jednotlivých povídek do výzvy nijak nezpomalí mé psaní knihy. Právě naopak doufám, že mě to nakopne k lepšímu výkonu.

Sportem ku zdraví

Druhou z výzev jsem si vymyslela sama a pouze jsem k ní přizvala několik kamarádů na Endomondu. Protože už několik roků sleduji právě v této aplikaci své sportovní výkony, zaznamenala jsem za poslední dva roky výrazný pokles v množství času, který věnuji mé oblíbené turistice. Proto jsem se rozhodla našlapat při tomto sportu v roce 2020, při procházkách naší a klidně i zahraniční přírodou, 365 kilometrů. Není to málo, není to moc, věřím, že to zvládnu. Pokud máte účet na Endomondu použijte tento odkaz a připojte se k mé výzvě. Ve více lidech se to lépe táhne, ale věřím, že i sama to v roce dvou dvojek a dvou nul zvládnu.

Jen dvě výzvy?

Možná vám to připadá hodně, možná vám to připadá málo. Tohle jsou dvě mé osobní výzvy pro příští rok a jak jste na tom vy? Dáváte si předsevzetí? Dáváte si výzvy? Nebo na to prostě nevěříte a začátek roku pro vás neznamená žádný zlom?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *